Tomtefigur

Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur
Tomtefigur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOMTEFIGUR, omkring 1900-talets första hälft, keramik, piprökande samt med träkäpp, höjd 67 cm

Smärre slitage, saknar föremål i tomtents vänster hand

696776

2019-11-01