Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, bronserad dekor samt med egyptiserade figurer, tvådelat spegelglas, mått ca 103x48 cm

Bruksslitage, senare bakstycke

696778

2019-11-01