Ingegerd Silow röllakansmatta

Ingegerd Silow röllakansmatta
Ingegerd Silow röllakansmatta
Ingegerd Silow röllakansmatta
Ingegerd Silow röllakansmatta

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 274x194 cm

Bruksslitage

696789

2019-11-01