Byrå Hauptstil
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, Hauptstil, 1900-talets första hälft, riopalisanderfanér samt med intarsia i olika träslag, beslag i mässing och skiva i röd marmor, 3 lådor, höjd ca 81, 95x47 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage
696792
Päivämäärä:
2019-11-01