Byrå Hauptstil

Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, Hauptstil, 1900-talets första hälft, riopalisanderfanér samt med intarsia i olika träslag, beslag i mässing och skiva i röd marmor, 3 lådor, höjd ca 81, 95x47 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage

696792

Päivämäärä:

2019-11-01