Henri Matisse färglitografi

Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi
Henri Matisse färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (Frankrike, 1869-1954), efter: "Fleurs de neige", signerad och daterad i trycket Matisse -51, Verve no 35-36, 1958, färglitografi, ca 32x14,5 cm

696800

2019-11-03