Jan Stenmark färgoffset tryck

Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck
Jan Stenmark färgoffset tryck

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Kroki", signerad Jan Stenmark, numrerad EA 12/25, färgoffset tryck, bildyta ca 46x44 cm

696806

2019-11-09