Jan Stenmark färgoffsettryck

Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck
Jan Stenmark färgoffsettryck

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENMARK (född 1949): "Jag måste sluta nu", signerad Jan Stenmark, numrerad 127/150, färgoffset tryck, bildyta ca 51x44 cm

696809

2019-11-09