Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM ÅBERG (1841-1909), Skogslandskap med ladugård i bakgrunden, mått på duk ca 59 x 84 cm
Slitage, äldre lagning på baksidan, genomgående skada på duk, smärre krackelyr
696810
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här