Wilhelm Åberg olja på duk

Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk
Wilhelm Åberg olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

WILHELM ÅBERG (1841-1909), Skogslandskap med ladugård i bakgrunden, mått på duk ca 59 x 84 cm

Slitage, äldre lagning på baksidan, genomgående skada på duk, smärre krackelyr

696810

2019-11-01