Väggbonad i fårull

Väggbonad i fårull
Väggbonad i fårull
Väggbonad i fårull
Väggbonad i fårull
Väggbonad i fårull
Väggbonad i fårull

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGBONAD, 1970-tal, sannolikt Norge, fårull på orange ullväv, ca 175x80 cm

Smärre slitage

696829

2019-11-06