Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EGIL DROGSETH (född 1924): (2) Teckningar, nakenstudier, en med blyerts den andra tusch, signerade och daterade 1969 respektive 1970, bildyta ca 26x9 respektive 44x14 cm
696832
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här