Egil Drogseth teckningar

Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar
Egil Drogseth teckningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EGIL DROGSETH (född 1924): (2) Teckningar, nakenstudier, en med blyerts den andra tusch, signerade och daterade 1969 respektive 1970, bildyta ca 26x9 respektive 44x14 cm

696832

2019-11-01