Bo von Zweigberkgk oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Kustvy med hus, signerad och daterad 1940, målarpannå, 23x34 cm

696833

2019-11-01