Bo von Zweigberkgk oljemålning
Closed
2019-11-01
696833
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Kustvy med hus, signerad och daterad 1940, målarpannå, 23x34 cm