Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSSPEGEL, möjligen Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt, mässing, vågig kant, spegelramens diameter 33 cm, total höjd 45 cm
Slitage, buckla på fot
696836
2019-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här