Bordspegel

Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel
Bordspegel

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

BORDSSPEGEL, möjligen Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt, mässing, vågig kant, spegelramens diameter 33 cm, total höjd 45 cm

Slitage, buckla på fot

696836

2019-11-09