Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, 1700-talets början, senbarock, furu, målad dekor i guld mot svart botten, höjd ca 76, 114x63,5 cm
Skador, färgbortfall
696846
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här