Skrivbord senbarock

Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock
Skrivbord senbarock

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1700-talets början, senbarock, furu, målad dekor i guld mot svart botten, höjd ca 76, 114x63,5 cm

Skador, färgbortfall

696846

2019-11-01