Spegelö
Closed
2019-11-01
696847
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1900-talets slut, fasettslipat glas, ram med bemålad floral dekor, mått ca 110x60 cm
Bruksslitage