Taburett i metall

Taburett i metall
Taburett i metall
Taburett i metall
Taburett i metall
Taburett i metall
Taburett i metall
Taburett i metall
Taburett i metall

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT, sent 1900-tal, metallsmide, uppsvängda sidor, lös stoppad sits, sitthöjd ca 50, 82x58 cm

Obetydligt slitage

696851

2019-11-01