Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PELARBORD/SIDOBORD, 1900-talets slut, möjligen Italien, stomme oljat trä med glasskiva, höjd ca 60, diamater ca 60
Obetydligt slitage
696857
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här