Pelarbord med glasskiva

Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva
Pelarbord med glasskiva

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

PELARBORD/SIDOBORD, 1900-talets slut, möjligen Italien, stomme oljat trä med glasskiva, höjd ca 60, diamater ca 60

Obetydligt slitage

696857

2019-11-01