Bordslampor Gustavsberg

Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg
Bordslampor Gustavsberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, bordslampor, 1 par, 1960-70-tal, porslin, stämplade undertill Gustavsberg, höjd exklusive skärmar, ca 28 cm

Ej funktionstestade

696864

2019-11-01