Väggur John Holm

Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm
Väggur John Holm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, rokokostil, tidigt 1900-tal, urtavla märkt John Holm Stockholm, träskuren dekor i ett stycke, höjd ca 74 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, skador

696865

2019-11-01