Louis Vuitton väska Pret-â-porter
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LOUIS VUITTON, väska, 1990-tal, ´Marin Sailor Bandouliere GM´ Luggage Bag, monogramprintad kanvas med detaljer i kärnläder, axelrem med kabinhakar, mått ca 55x30x35 cm
Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010
Bruksslitage/patina, senare skruv vid bygelfäste
696873
2019-11-20