Louis Vuitton väska Pret-â-porter

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOUIS VUITTON, väska, 1990-tal, ´Marin Sailor Bandouliere GM´ Luggage Bag, monogramprintad kanvas med detaljer i kärnläder, axelrem med kabinhakar, mått ca 55x30x35 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Bruksslitage/patina, senare skruv vid bygelfäste

696873

2019-11-20