Soffbord
Valmis
2019-11-01
696875
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SOFFBORD, omkring mitten av 1900-talet, stomme i bonad björk samt toppskiva med fanér, ovch glasskiva, kannelerade ben, höjd ca 54, 58x58 cm
SMärre slitage