Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, omkring mitten av 1900-talet, stomme i bonad björk samt toppskiva med fanér, ovch glasskiva, kannelerade ben, höjd ca 54, 58x58 cm
SMärre slitage
696875
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här