Soffbord Tema design Hans Johansson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS JOHANSSON, soffbord, "Tema", Karl Andersson & Söner, rund skiva av glas, underrede av massiv bok, höjd ca 54, diameter ca 81 cm

Bruksslitage, mindre repor på glaset

696879

2019-11-01