Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHOKLADKANNA, silver, Johan Magnus Lönbom, Stockholm 1845, höjd ca 19 cm, total vikt 256 g
Gravyr, slitage, repor, bucklor, hänkel något lös
696880
2019-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här