Silverkanna

Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna
Silverkanna

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHOKLADKANNA, silver, Johan Magnus Lönbom, Stockholm 1845, höjd ca 19 cm, total vikt 256 g

Gravyr, slitage, repor, bucklor, hänkel något lös

696880

2019-11-01