Kaj Franck Sargasso skål

Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål
Kaj Franck Sargasso skål

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KAJ FRANCK, skål, Sargasso, signerad Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, gönt bubbelglas, höjd 21,5 cm, bredd 14,5 cm.

Kuntoraportti

696934

Päivämäärä:

2019-11-02