Kaj Franck Sargasso skål
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KAJ FRANCK, skål, Sargasso, signerad Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, gönt bubbelglas, höjd 21,5 cm, bredd 14,5 cm.
Kuntoraportti
696934
Päivämäärä:
2019-11-02