Spegel samt konsolbord

Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL samt KONSOLBORD, omkring 1900-talets mitt, konsol med försiktigt böjda ben, höjd ca 62 med stenskiva, spegel med höjd 90 x 45 cm

Smärre slitage.

696949

2019-11-02