Stolar 10 Andrees

Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees
Stolar 10 Andrees

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDREES FABRIKSAKTIEBOLAG RUDA. stolat 10 st, 1900-talets mitt, ek med sadelgjord, varav 9 st hyllplan baktill, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

696958

2019-11-02