Skrivbord Swedish Grace

Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace
Skrivbord Swedish Grace

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, Swedish Grace, 1920-tal, fanerat i björk och jakaranda, delvis med intarsiadekor av bårder, snidade ben, en låda och två skåpdörrar, höjd 75, 143x74 cm

mindre fanerskador, skivan med smärre fuktfläckar, visst slitage

696983

2019-11-16