Skrivbord Swedish Grace
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, Swedish Grace, 1920-tal, fanerat i björk och jakaranda, delvis med intarsiadekor av bårder, snidade ben, en låda och två skåpdörrar, höjd 75, 143x74 cm
mindre fanerskador, skivan med smärre fuktfläckar, visst slitage
696983
2019-11-16