7delar cocktailservis Folke Arström
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), shaker och cocktailglas 6 st, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, nysilver och bakelit, stämpelmärkta GAB ALP (alpacca), höjd 9-22 cm
Ej putsade, smärre slitage
696990
2019-11-07