7delar cocktailservis Folke Arström

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), shaker och cocktailglas 6 st, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, nysilver och bakelit, stämpelmärkta GAB ALP (alpacca), höjd 9-22 cm

Kuntoraportti

Ej putsade, smärre slitage

696990

Päivämäärä:

2019-11-07