Sigurdur Gustafsson stol

Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol
Sigurdur Gustafsson stol

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SIGURDÚR GUSTAFSSON, "Rock ´N Roll", Källemo 1999, rostfritt stål, numrerad 14/99, sitthöd 42 cm höjd 69 cm

Smärre slitage

696997

2019-11-03