Servisdelar art deco bl a Guldsmedsaktiebolaget

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, GAB, 1930-tal, art deco, tenn, handtag respektive locknopp i trä, märkta GAB, Stockholm, kannans höjd 15 cm

något anlupen, mindre bucklor

697004

2019-11-09