Philp Von Schantz litografi

Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Komposition med vattenmelon, signerad och daterad v. Schantz 84, 45/90, färglitografi, bladmått ca 47x57 cm

697006

2019-11-03