Björn Persson Follow the Sun

Björn Persson Follow the Sun
Björn Persson Follow the Sun

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Follow the Sun", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2018, Artist proof 1/3 Edition 2, 120x80 cm.
Äkthetsintyg medföljer

697023

2019-11-10