Björn Persson Africa

Björn Persson Africa
Björn Persson Africa

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Africa", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2015, Edition 6/10+3AP, 100x70 cm.
Äkthetsintyg medföljer

697025

2019-11-10