Klubbat för:
13 000 SEK
15 000 SEK
BJÖRN PERSSON (född 1972): "Close Encounter", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2013, Edition 7/20+3AP, 70x50 cm.
Äkthetsintyg medföljer
697027
2019-11-10