Olle Olsson Hagalund litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): flicka med undulater, signerad Olle Olsson Hagalund, 226/360, färglitografi, bildyta ca 59x40

697035

2019-11-03