Stolar Tallåsen

Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen
Stolar Tallåsen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLÅSEN, stolar, 4 st, björk och fanerade av teak, sitthöjd ca 43 cm

Slitage. Ställvis ojämnt

697047

2019-11-03