Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGBOMS, bordslampor, 1 par, i form av löpare, schackpjäser, inköpta på 1960-talet, alabaster, höjd inkl lampfäste ca 46 cm

Ej funktionstestade, en lampa saknar liten mässingskrage under armatur, nagg

697051

2019-11-03