Skrivbyrå
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, översta lådan med skåp- och lådinredning, 92, 114x56 cm
Renoverad och kompletterad, ytskador, nyckel saknas, nyckel till skåpsdel i låda finns
697052
2019-11-05