Vicke Lindstrand glasservis "Diamant"

Vicke Lindstrand glasservis
Vicke Lindstrand glasservis
Vicke Lindstrand glasservis
Vicke Lindstrand glasservis

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983): Delar av glasservis, "Diamant", 39+3 dlr, Kosta, bestående av: 15 vitvinglas (11), 11 selter (9), 9 sherry (10), 4 punsch (7 cm)

1 selter med nagg, 2 sherry med nagg, smuts, mikronagg kan förekomma, smärre repor

697053

2019-11-03