Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, sent 1900-tal, otydligt signerad, ram från 1800-talet märkt Bern Klene, 21x31 cm.
Ram med skador och lagningar.
697066
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här