Marin oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1880): Marin, tremastare, italiensk flaggad, otydligt signerad, olja på duk, ca 45x30 cm, ram från tiden.
Lagning, krackeleringar, smärre ojämnheter i duk, ram med skador och lagningar.
697067
2019-11-03