Märklin

Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin
Märklin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN (15) lok och vagnar, 1950/60-tal, bla lok RES 800 och RM 800, lä´ngd mellan ca 9-21 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, en liten vagn med skada

697070

2019-11-03