Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EYVIND A JOHANSSON, 4 st., stolar, "J67" , FDB, Danmark, 1950/60-tal, sitthöjd 46 cm
En stol med skadat H-kryss, bruks och åldersrelaterat slitage
697082
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här