Eyvind A Johansson stolar

Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar
Eyvind A  Johansson stolar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EYVIND A JOHANSSON, 4 st., stolar, "J67" , FDB, Danmark, 1950/60-tal, sitthöjd 46 cm

En stol med skadat H-kryss, bruks och åldersrelaterat slitage

697082

2019-11-03