Tamburmajorer

Tamburmajorer
Tamburmajorer
Tamburmajorer
Tamburmajorer
Tamburmajorer
Tamburmajorer
Tamburmajorer
Tamburmajorer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TAMBURMAJORER, 1 par, guldeloxerade metallrör, Rörmekano, Skånes Fagerhult, höjd ca 181 cm

Slitage, repor, matta

697092

2019-11-03