Sybord teakfanér

Sybord teakfanér
Sybord teakfanér
Sybord teakfanér
Sybord teakfanér
Sybord teakfanér
Sybord teakfanér
Sybord teakfanér
Sybord teakfanér

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1900-talets mitt, teakfanér, med korg i rotting med insats, höjd ca 72, 72x43

Bruksslitage, smärre repor, rotting smärre torr med smärre bristningar, smuts

697094

2019-11-03